kalkulator biegowy, polecicie ?

kalkulator biegowy, polecicie ?

Chciałbym się dowiedzieć, czy u was sprawdza się kalkulator biegowy? Na której zasadzie on działa? I kiedy najlepiej z niego korzystać?

Kleooo6

Posty: 1

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

serduszko

Posty: 7

 
Kalkulator BMI pomoże Ci zbadać, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wówczas trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Kobitka22

Posty: 2

 
Kalkulator biegowy przeważnie sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także które tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

namok

Posty: 6

 
Porządne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, zatem pożądane byłoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niezmiernie wiele informacji na ten temat, więc pożądane byłoby sobie przeczytać.

derums3

Posty: 8

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

nighthaze

Posty: 6

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to niesłychanie porządne dla osób, jakie dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Dyduszek22

Posty: 2