Muszę kupić głowice termostatyczne ale gdzie ?

Muszę kupić głowice termostatyczne ale gdzie ?

Witam.

Do grzejników jakich firm będą pasowały głowice termostatyczne Schlosser i czy to prawda, że tego rodzaju głowice łatwo utrzymuje się w czystości?

Gumis

Posty: 9

 
Mam akurat 6-sekcyjne rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece. Wybrałem je choćby z tego względu, że posiada on dwa grzybki, które pozwalają nam na odciąć układ mieszacza od belek rozdzielacza. Czasami taka funkcja jest dla nas bardzo przydatna.

mikesmith0103

Posty: 21

 
Jak dla mnie głowice termostatyczne Schlosser idealnie nadają się do montowania w miejscach publicznych. W przeciwieństwie bowiem do innych głowic, te nie tylko pasują do wielu rodzajów grzejników, to w dodatku nie brudzą się szybko i łatwo się je czyści.

Fifczak90

Posty: 18

 
W skład pakietu MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich poza podgrzewaczem wchodzi również kocioł gazowy, który jest odpowiedzialny za ogrzewanie wody. W dodatku dzięki uchwytom możemy zamontować go na ścianie.

Sebuś34

Posty: 21

 
Podoba mi się to, iż kotły kondensacyjne Beretta mają zamontowany wewnętrzny system automatycznej regulacji. Polega to na tym, iż jeżeli ustawiona poprzez nas temperatura będzie niezgodna z oczekiwaniami termostatu środowiskowego, to system automatycznie podbije temperaturę o kilka stopni, normalnie 5.

Jamrozyy

Posty: 15

 
Jestem zadowolony ze swojego kotła kondensacyjnego Beretta. Nabyłem go po atrakcyjnej cenie w
http://sklepekogrzanie.pl/kociol-gazowy-jednofunkcyjny-quadra-green-25-r-s-i-beretta-duplikat-1.html i nie wymieniłbym go na żaden inny kocioł gazowy.

ładn45

Posty: 17

 
W moim domu posiadam pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich i mogę wypowiadać się o nim w samych superlatywach. Z tego, co wyczytałem w instrukcji obsługi, to w ciągu godziny ogrzewa on nawet 600 litrów wody.

elemen_th

Posty: 21

 
Montując rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece, trzeba wiedzieć o tym, iż temperatura na źródle musi być minimum 20 stopni większa od tego ustawionego na podłogówce.

Oct714

Posty: 11

 
Ja zastosowałem rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece w łazience. Na początku obawialiśmy się tego, że para, która będzie unosiła się w łazience doprowadzi do pojawienia się na ścianach wilgoci. Do tej pory nic złego się nie dzieje, a nie ukrywam, że podłogówkę zakładaliśmy już kilka lat temu.

Laleczka4

Posty: 23

 
Jeśli myślisz o znacznym obniżeniu kosztów ogrzewania, to polecam zakupić do swoich grzejników głowice termostatyczne Schlosser. Różnica widoczna od razu.

RAK-Buuu

Posty: 3