ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, szukam

ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, szukam

Ktoś orientuje się jak wygląda rejestracja pojazdów? Zastanawiam się do ilu dni mogę zarejestrować pojazd, bo nigdy wcześniej tego nie robiłem. Nie chce też płacić jakiś kar, bo dodatkowe koszty są dla mnie zbędne.

dermert

Posty: 1

 
Z tego, co wiem, jeśli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc pln kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć kłopot rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, niemniej jednak jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

plertoo3

Posty: 5

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

dagaaa5

Posty: 5

 
W łatwy sposób można sprawdzić, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują. Wystarczy wejść na stronę https://www.terminnarejestracje.pl. wpisujemy datę z umowy i otrzymujemy datę, do której auto ma być przerejestrowanej.

Jarko445

Posty: 2

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, iż świecie trzeba się ustawiać żeby się tam otrzymać, ale nie ma na nieszczęście innego wyjścia.

alibaba

Posty: 10

 
Nic się nie zmieniło, bowiem liczba czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w niektórych miastach wcale nie będzie nam bezproblemowo się tego terminu trzymać. Kolejki są niezmiernie olbrzymie, wobec tego trzeba od razu po nabyciu umawiać termin przerejestrowania.

Ventooo1

Posty: 5

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na jakiej można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować samochody. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bowiem dostaniemy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

weryl77

Posty: 10