filmy dostępne online, opinie

filmy dostępne online, opinie

Szukam strony internetowej, gdzie dostępne są darmowe filmy online. Czy znacie może znane serwisy, które oferują filmy zupełnie za darmo?

Robuś

Posty: 1

 
Film online znany serwis możesz włączyć sobie na różnych platformach. Jednak ciężko jest odszukać te darmowe strony internetowe.

grzes3345

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z której ja korzystam https://www.megafilm.pl. Najczęściej znane serwisy wymagają zakupienie pakietu premium. Na stronie którą Ci podałem, nie wymagają takiego działania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

ciumar1

Posty: 3

 
Powiem wam, iż najczęściej filmy online popularne serwisy nie oferują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, iż wszystko za darmo, ale jednakże okazuje się, iż trzeba zapłacić przy rejestracji.

Emuuu22

Posty: 3

 
Filmy dostępne online czasami są za darmo. Jednak za premiery kinowe trzeba na nieszczęście płacić spore pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

borek149

Posty: 7

 
Filmy online popularne serwisy powinny być wszystkie za darmo. Ja znam jedną stronkę, jaką z chęcią się mogę podzielić, jeśli niewątpliwie chcecie.

Sklepik

Posty: 12