manicure kraków, gdzie iść ?

manicure kraków, gdzie iść ?

Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące paznokci, a dokładnie szukam dobrego salonu w Krakowie centrum, gdzie takie zabiegi wykonuje się profesjonalnie, a klientki są zadowolone :)

Jarko445

Posty: 3

 
Jak tylko wrócę do domu, to zaraz sprawdzę salony, które polecacie. Może to jeden z tych, w których już byłam. Tak czy inaczej, poszukuję nowej stylistki, która ma mega pomysły na manicure. Obawiam się, że byłam już we wszystkich salonach w Krakowie :)

Lalka

Posty: 3

 
Jeśli któraś z was ma jeszcze jakieś różne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeśli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, bo moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i naturalnie z góry niezwykle dziękuję.

misiu56

Posty: 17

 
Próbowałam wykonać sama paznokcie hybrydowe, niemniej jednak to był pierwszy i ostatni raz :) Weselę się, iż w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Rzeczywiście konkretna porażka. Nie polecam :D

Marioleczka

Posty: 7

 
Od czasu do czasu warto zmienić salon, ponieważ każda stylistka od manicure ma inne pomysły. Jestem zdania, że zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

nighthaze

Posty: 6

 
Ekstra paznokcie, wspaniałe wykonanie, jakość i trwałość https://salonmagja.pl/. Jeśli poszukujecie salonu w Krakowie centrum, to tę stylistkę gorąco polecam. Zawsze jestem pełna zachwytu dla jej pracy. Wszystko profesjonalnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami, dlatego gorąco zachęcam sprawdzić :)

Andzia

Posty: 23

 
Ja robiłam i nie wyszło źle, lecz jeśli chodzi o jakieś faktycznie ciekawe stylizacje, to nie ma mowy :) Od czasu do czasu korzystam z manicure w Krakowie i chwalę sobie kilka salonów, ponieważ nie ma w nich kolejek, nie jest drogo, a jeśli chodzi o sposoby, to stylistki mają ich pełno w swoich głowach, lecz naturalnie liczą się z moim zdaniem :)

FalaSmiechu

Posty: 16

 
Niemożliwe :D A na poważnie, to rzeczywiście niekiedy mam ochotę zmienić salon, bo nie widzę kreatywności. Niby zawsze moja stylistka robi mi coś nowego, ale przestały mnie zadowalać takie paznokcie hybrydowe. Może to czas, aby poszukać nowego salonu w Krakowie? Sama nie wiem. Polecajcie, może coś sprawdzę.

gregcie@

Posty: 14